KORESPONDENCYJNY KURS NUMEROLOGII

prowadzi Numerolog Izis


Korespondencyjny Kurs Numerologii, w niezwykle komfortowy sposób pozwala zgłębić podstawową wiedzę numerologiczną. Wiedzę nabywasz w wybranym przez Ciebie czasie, dostosowując naukę do Twojego indywidualnego harmonogramu dnia.


Kolejnych, 10 lekcji, otrzymujesz w cotygodniowym cyklu, drogą mailową. Każda z lekcji zawiera materiał numerologiczny wraz z częścią praktyczną i ćwiczeniami (pracami domowymi) dla Ciebie. Odrabiasz zadania w wybranym przez Ciebie terminie, jednak z naszej strony zalecamy przyswajanie materiału na bieżąco tak, aby przed otrzymaniem kolejnej lekcji, wróciła do Ciebie już sprawdzona Twoja „praca domowa”. W zakresie jednej lekcji przysługują Ci dwa maile – jeden ze sprawdzonym, odrobionym przez Ciebie materiałem, kolejny z odpowiedziami na Twoje ewentualne pytania odnośnie tego tematu. Materiał numerologiczny „praktykujesz” na Twojej własnej dacie urodzenia (rozszyfrowując tym samym swój własny los), jak i jednej, dodatkowej, wybranej przez Ciebie dacie (np. bliskiej Ci osoby).

Kurs numerologiczny drogą korespondencyjną, jest niezwykle indywidualnym szkoleniem, gdzie nauczyciel zwraca się bezpośrednio do jednego ucznia, poświęcając mu tym samym cały swój czas. Stąd nieoceniona wartość tego typu szkolenia. Naszą intencją jest przede wszystkim pomoc osobom, chcącym świadomie podążać własną drogą, pomóc sobie samym, zrozumieć swój własny los i tym samym wieść zdecydowanie bardziej szczęśliwe i spełnione życie.

Na Korespondencyjny Kurs Numerologii (KKN) składa się 10 lekcji – 1 tygodniowo. Po otrzymaniu ostatniej, sprawdzonej lekcji, otrzymujesz:
  • kompletny zestaw materiałów w formie wydruku;
  • Twój indywidualny Portret Numerologiczny – około 20 stronicowy wydruk, zawierający istotne informacje zarówno na Twój własny temat, ścieżki, którą podążasz, jak i ewentualną zmianę numerologiczną (wcześniej, w trakcie kursu wprowadzoną); (O wartości 250 zł)
  • Dyplom, potwierdzający odbycie przez Ciebie korespondencyjnego Kursu Numerologii, informujący o zakresie przyswojonego przez Ciebie materiału – warunkiem otrzymania przez Ciebie Dyplomu jest sprawdzenie wszystkich (10), odrobionych przez Ciebie lekcji.

Kurs Numerologii możesz zamówić w
Galerii Magicznej CzaryMary.pl
Kurs Numerologiczny i inne usługi z działu Salon Wróżb i Magii na www.czarymary.pl


Copyright 2008-2014 www.portret-numerologiczny.pl

Serwis SMS obsługuje DotPay.pl
Regulamin: http://www.dotpay.pl/regulaminsms.
Reklamacje: www.dotpay.eu/reklamacja
Właciciel serwisu: [email protected]
Polityka Prywatności