Numerolog Izis

Witam serdecznie

Odkąd pamiętam, interesowało mnie zgłębianie ludzkiego losu, rozszyfrowywanie jego tajemnic i stosowanie technik wpływu na własne życie. Niemal od dziecka obserwowałam ludzi i ich reakcje na własne doświadczenia. Zastanawiała mnie różnica pomiędzy losami ludzkimi. Wiedziałam, że nie każdy może wszystko, że każdy z nas jest inny, jest niepowtarzalną indywidualnością, podobnie jak nasze własne drogi – każda z nich jest inna.

Długo odkrywałam własne przeznaczenie, a raczej poszukiwałam sposobu na jego realizację. Wiedziałam, że chcę pomagać ludziom, pomagać im w odnajdywaniu wpływu na własne życie i zrozumieniu własnego losu. Po upływie prawie 30 lat mojego pobytu na tej Ziemi, pojawiło się na mojej ścieżce doskonałe narzędzie, za pośrednictwem którego coraz pełniej realizuje mój własny los – numerologia.

Tajniki wiedzy numerologicznej zgłębiałam u Gladys Lobos, która zaraziła mnie pasją do numerologii i Małgorzaty Brzozy, co nadało „kręgosłup” mojej własnej interpretacji, rozwijanej wraz z praktycznym doświadczeniem.

Numerologii zawdzięczam nie tylko głębsze zrozumienie własnego istnienia, ale i sposób realizacji mojej ścieżki zawodowej. Stała się narzędziem, które cały czas staram się rozwijać i skutecznym sposobem pomagania innym, co zawsze stanowiło sens mojego istnienia.

Dzięki numerologii, od ponad 10 lat zdecydowanie bardziej świadomie kroczę przez moje własne życie i każdemu, kto tylko tego chce i potrzebuje również w tym pomagam. Nic nie dzieje się przypadkiem, wszystko ma swój własny cel i głęboki sens, nawet, jeżeli na początku uważamy inaczej. Chcąc nie chcąc, kroczymy własną drogą i realizujemy własne przeznaczenie, nie zawsze jednak czynimy to świadomie.

Świadomość wymogów własnego losu, zdecydowanie ułatwia wiele spraw, godzi nas z własnym przeznaczeniem, pokazuje obszar realizacji naszej wolnej woli i obdarza nas zrozumieniem wielu kwestii we własnym życiu. Sprawia, że zaprzestajemy walki z własnym losem i odkrywamy głębszy sens własnego istnienia. Uczy nas cieszyć się życiem, odkrywać i doświadczać radości w naszej codzienności. W relacjach z bliskimi, łagodzi wiele niepotrzebnych konfliktów, a z własnymi dziećmi, pozwala nam, jako rodzicom, obdarzyć nasze pociechy wszystkim, co najcenniejsze w ich dorosłym już życiu. Pozwala nam pogodzić się z własnymi doświadczeniami, z własną przeszłością, przebaczyć i pozwolić odejść wszystkiemu, co dawno już powinno. Otwiera nas na zupełnie inne doświadczanie własnego życia i zupełnie inne spojrzenie na siebie samych. To wszystko dała mi numerologia i daje nadal innym, poprzez narzędzie, jakim stała się w moim życiu zawodowym.

Katarzyna Hodorowicz (numerolog Izis)Copyright 2008-2011 www.portret-numerologiczny.pl

Serwis SMS obsługuje DotPay.pl
Regulamin: http://www.dotpay.pl/regulaminsms.
Reklamacje: www.dotpay.eu/reklamacja
Właciciel serwisu: Arete: [email protected]
Polityka Prywatności